Ana Sayfa»Deneme 4»Genel»Anka WP Teması İndirme Linki

Arkadaşlar Anka WP teması WP 5 sürümü ile uyumludur. Güncellenmeye devam etmektedir. Güncellemeleri vereceğim linkten takip ediniz:

 

>>İndirme Linki<<Tema domaine lisanslıdır. Bu yüzden şifreyi benden almanız gerekmekte. Bana bu siteye yorum yazarak, ya da r10.net Onur89TR nickimden özel mesaj yolu ile ulaşın. Domain adresinizi yazın, şifrenizi alın.

Not: Domain adresinizi şifre oluşturmak için bir defaya mahsus şifre oluşturucuma kopyalıyorum. Sonrasında bende kayıtlı kalmıyor. Şifrelerinizi saklayınız.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
Sinirlendim
😥
0
Üzüldüm
👎
0
Beğenmedim
👍
0
Beğendim
😆
0
Çok Güldüm
😱
0
Şaşırdım
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Kategori Seçiniz
GenelDeneme 3
Genel
iframe’niz Yalnızca Kendi Websitenizde Çalışsın
 • 3 saat Önce
Bugün yeni edindiğim bir tecrübeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir iframe kodladınız, ve kendi websitenizden başka sitede çalışmasını istemiyorsunuz. O zaman vereceğim kod tam size göre. iframenizin kodları aşağıdaki gibi olmalı. <!DOCTYPE html> <html> <head> <meta charset=”utf-8″> </head> <body> <div class=”EnUstDiv”> İçeriğimiz </div> <script type=”text/javascript”> function removeElementsByClass(className) { var elements=document.getElementsByClassName(className); while(elements.length>0){elements[0].parentNode.removeChild(elements[0]) } } var domainadi=window.parent.location.hostname; domainadi.replace([“//”,”//”,”/”,”www.”],””); […]
 Yorum Yok •  1